Digifotomag - INSPIRACE | www.digifotomag.cz

12 / 2019

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné

INSPIRACE

FOTOTALENT 2019 odstartován!

Vloženo:  01.09.2019  |  Autor:  Tisková zpráva

Jste kreativní? Máte talent? Předveďte se! Další ročník fotografické soutěže je tady. 

FOTOTALENT 2019 – zúčastněte se jedinečné fotografické soutěže

Zašlete své unikátní snímky a získejte hodnotné ceny a prezentaci v médiích. Zpracovaná témata zasílejte na e-mail fototalent@terinvest.comdo 30. 9. 2019.  
Odborná porota rozhodne o nejlepší fotografii každé kategorie.
 

Vyhlášení výsledků soutěže a předání hodnotných cen proběhne při příležitosti konání veletrhu a festivalu FOTOEXPO 2019, dne 19. 10. 2019 v prostorách Národního domu na Vinohradech v Praze.

Více o soutěži na www.fotoexpo.cz.

Soutěž FOTOTALENT je určena všem amatérským i profesionálním fotografům se zálibou ve fotografii! (Soutěžící si mohou vybrat jedno téma soutěže nebo zpracovat všechny):

1. Moderní architektura

Jsou dechberoucí, provokativní, odpuzující i nádherné. Možných úhlů pohledu na ně je nepřeberné množství. Cestuje se za nimi po celém světě nebo kolem nich denně procházíme. Zachyťte hledáčkem svého objektivu skvosty moderní architektury.

2. Pulsující příroda

Hýří všemi barvami a je oázou klidu a harmonie. Umí být ale i divoká a nebezpečná, plná nástrah a dobrodružství. Zvěčněte svůj pohled na ní, možností je mnoho.

3. Lidé v pohybu

Každý den se skládá z mnoha okamžiků, neustále se něco posouvá dopředu a věci se mění. I lidské tělo je neustále v pohybu. Sportovní zápolení nebo ladné či rozevláté křivky lidských siluet dávají nepřeberné množství možností pro kreativitu a fantazii.

4. Pestrý život domorodců

Rozmanitost kultur, zvyků a činností lidí různých kontinentů vybízí k zachycení okamžiků, které jsou pro každého z nás něčím zvláštním. Nahlédněte prostřednictvím svého objektivu pod pokličku zvyklostí lidí z exotických míst, jejich každodenních pracovních činností i zábavy.
 
Titulní fotografie dodal fotograf Jiří Šviga.  

 

 

 

 

 

VAŠE FOTOGRAFIE

NOVINKY   |   FOTOVÝBAVA   |   INSPIRACE   |   PŘEDPLATNÉ   |   KONTAKT   |   ARCHIV - ESHOP   |  

DIGIFOTOMAG   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.