Digifotomag - DISKUZE | www.digifotomag.cz

08 / 2019

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné

DISKUZE

Různé
18.08.2017   Teesuew
Teesuew
Exciting Children's Teepee style Play Tent within Turquoise Blue with Gray and White Chevron pattern. There is a wide array of enjoy tents available on the market so selection need to be based on sizing (number of children typically the tent can accommodate), outside or indoor purpose, materials, design and features this kind of as water-resistant floor, bug mesh etc . This wigwam inspires excellent imaginative play rendering it a perfect choice for the birthday or Christmas gift idea, parties or weddings. This marvellous mushroom play tent need to keep your kids interested for hours with plenty of imaginary fun. This means of which you can pop all of them up outside if the weather's good, this is great for play dates as youngsters can run around in addition to take shelter in the tent to chill or perhaps enjoy a playful picnic. Enjoyable pirate images, including the all important par
14.02.2014   Pavel
kompatibilita
Ahoj. Po zakoupení zrcadlovky Canon 600D se chci věnovat focení makra , rozhoduji se pro Canon EF 100 mm f/2,8L IS USM Makro . Jaký je váš názor na tento set.
18.11.2013   František
Re: kompatibilita
Ahoj, podívej se na netu po redukci M42. Počítej s tím,že objektivy pro Prakticu budou fungovat pouze v manualnim rezimu ostrení a teď si nepamatuji, kdyz jsem zkousel svou 50mm z Prakticy na Canonu, jestli jsem mohl pouzit prioritni rezim nebo pouze manual.
16.10.2013   Ludmila
kompatibilita
Dobrý den, mám doma několik objektivů , které jsem dostala s fotoaparátem Practica BCA Elektronic . Jsou to značky Exakta a Pentagon. Chtěla bych zjistit, zda existuje možnost nějaké kompatibility s novými typy zrcadlovek Canon nebo Nicon. Chtěla bych si zrcadlovku koupit, ale pokud by existovala možnost použití těchto objektivů k něktré z těchto zrcadlovek vybrala bych ji. Třeba existuje nějaká předsátka nebo rdukce.. nebo tak. Děkuji za pomoc a radu.
20.09.2013   František
Re: Jak fotit ohňostroje na NikonD5100
Ahoj, pokud chces s necim poradit, tak musis vice specifikovat co neni perfektni a take jaky konkretni vysledek chces s ohnostrojem ziskat.
17.08.2013   Barbara
Jak fotit ohňostroje na NikonD5100
Ahoj :) jsem začínající fotografka a chtěla bych poradit jak fotit ohňostroje na fotoaparát Nikon D5100 :-o Zkoušela jsem už různá nastavení, které jsou psaná na internetu, ale výsledek stále není perfektní. Nemáte s tímto fotoaparátem někdo zkušenosti?
VLOŽIT NOVÝ PŘÍSPĚVEK
Titulek / nadpis :  
Jméno :  
E-mail :  
Text příspěvku :
 
Antispamový kód :  

VAŠE FOTOGRAFIE

FOTOVÝBAVA   |   INSPIRACE   |   PŘEDPLATNÉ   |   KONTAKT   |   ARCHIV - ESHOP   |  

DIGIFOTOMAG   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.